Vítáme Vás na stránkách našeho centra asistované reprodukce NATALART s.r.o.

 

Aktuální informace ke COVID-19

Vážené pacientky a pacienti, 

naše centrum je otevřeno a jsme Vám plně k dispozici, veškeré výkony provádíme beze změn.  Neustále sledujeme vývoj a maximálně dodržujeme všechna zvýšená hygienická opatření.

Prosíme o dodržování následujících bezpečnostní opatření:
·       před každou osobní návštěvou se telefonicky objednejte,
·       přijďte bez doprovodu, s výjimkou situací, kdy se jedná o vyšetření nebo ošetření obou manželů/partnerů,
·       nevstupujte, pokud:
     o   máte příznaky infekčního onemocnění
     o   pokud Vám byla nařízena karanténa
     o   nebo jste v posledních 14 dnech byli v kontaktu s osobou s prokázaným COVID-19
     o   nebo jste se v posledních 14 dnech vrátili ze zahraničí
     o   v těchto případech nás kontaktujte telefonicky a pokud to bude možné, pokusíme se Vaši situaci vyřešit vzdáleným přístupem (E-recept, E-neschopenka, telefonická konzultace lékaře, videokonferenční hovor...),
·       dodržujte čas návštěvy podle objednání, zamezíte tak potkávání většího počtu osob v čekárně a na chodbách zdravotnického zařízení,
·       dodržujte hygienické zásady,
·       při pobytu na naší klinice si zakryjte nos a ústa respirátorem bez výdechového ventilu,
·       při vstupu si desinfikujte ruce,
·       dodržujte odstup od ostatních alespoň 2 m.

Při Vašem příchodu Vám změříme bezkontaktním způsobem teplotu a požádáme Vás o vyplnění a podpis dotazníku anamnestického rizika COVID-19.

                 Na Vaši návštěvu se těší celý tým NATALART.

 

Jak snit riziko nakaen koronavirem

 

 

Na základě zkušeností s IVF, které tým našich lékařů získával společně již od roku 1997, vznikla idea založit centrum, které se bude specializovat na léčbu neplodnosti a na umělé oplodnění. Idea se naplnila v roce 2003, kdy bylo založeno naše Centrum asistované reprodukce NATALART jako zařízení, speciálně zaměřené na léčbu neplodnosti metodami asistované reprodukce včetně in vitro fertilizace. Nechtěná neplodnost v dnešní době bohužel postihuje až 10-20 % párů a s růstem výskytu civilizačních chorob se zvyšuje i výskyt především mužské neplodnosti. Léčba neplodnosti metodou in vitro fertilizace doznala za poslední čtyři desítky let obrovský rozvoj a má velmi dobrou úspěšnost. V České republice se ročně rodí 2% - 3% dětí počatých metodou in vitro fertilizace. Již jsme pomohli mnoha párům, tak třeba pomůžeme i Vám.

Od ledna 2014 se naše centrum nachází v moderní budově Genetiky. Díky tomu můžeme nabídnout našim pacientkám a pacientům větší komfort, moderní vybavení, možnost genetických vyšetření a vyšetření reprodukční imunologie v jedné budově.

 

NATALART s.r.o.